top of page
  • Yazarın fotoğrafıNilay Ateşoğulları

Siyasi Çatışmalar ve Deprem: Ülkemizdeki Zorlu Süreç

Güncelleme tarihi: 3 Mar 2023

Ülkemiz son zamanlarda sadece siyasi iç çatışmalarla değil, deprem felaketi gibi doğal afetlerle de mücadele etmek zorunda kaldı. Bu zorlu dönemlerde her zamankinden daha fazla dayanışma ve birlik içinde hareket etmek gerekiyor. Ancak siyasi iç çekişmeler ve kutuplaşmalar, bu birlikteliği sağlamaya engel oluyor.

Deprem felaketinden zarar gören insanlarımızın acısı ve kaygıları, siyasi çekişmelerin gölgesinde kalmamalıdır. Bu nedenle, tüm siyasi partiler ve adaylar, depremden etkilenen yurttaşlarımızın yanında olmalı ve onların acılarına ortak olmalıdır. Siyasi iç çatışmaların ülkemizin deprem felaketi gibi doğal afetlerle mücadelesini daha da zorlaştırdığını görmekteyiz.


Ülkemizin birlik ve beraberlik içinde hareket etmesi, böylesi zorlu dönemlerde çok daha önemli hale gelmektedir. Siyasi partiler ve adaylar, kendi farklı görüşlerine rağmen, deprem felaketinde zarar gören vatandaşlarımıza destek olmalı ve onların acılarını hafifletmek için ellerinden geleni yapmalıdırlar.

Bu zorlu dönemde, tüm siyasi partiler ve adaylar, ülkemizin deprem felaketi gibi doğal afetlerle mücadelesine destek olmalı, birlik ve beraberlik içinde hareket etmeli ve felaketzedelerin yanında olmalıdır. Siyasi iç çekişmeler ve kutuplaşmalar, felaketzedelerin acıları karşısında hiçbir anlam ifade etmemektedir.


(Paylaşarak farkındalık yaratmamıza yardımcı olun, birlikte daha fazla kişiye ulaşabiliriz.)Son Yazılar

Hepsini Gör

Comentários


bottom of page