top of page
  • Yazarın fotoğrafıNilay Ateşoğulları

Göksun Gençleri Platformu Olarak Kuruluş Bildirisi


Biz, Kahramanmaraş ili Göksun ilçesinin gençleri olarak, 6 Şubat 2023'te meydana gelen Kahramanmaraş Pazarcık üssü depremi sonrasında bir araya geldik.


Depremin neden olduğu acıyı ve kayıpları paylaşmanın yanı sıra, bölgedeki yaşanan sıkıntıları dile getirmek ve ortak çözümler üretmek amacındayız.


Göksun ilçesi, tarihi ve kültürel zenginlikleri, doğal güzellikleri, tarım ve hayvancılık potansiyeli ile önemli bir yerleşim yeri olarak bilinmektedir.


Bizler Göksun Gençleri Platformu olarak, ortak akıl ve dayanışma ruhuyla hareket etme kararı aldık.


Amacımız; bölgedeki tüm sorunları ele almak, halkımızın ihtiyaçlarını belirlemek ve bölgeyi kalkındırmak için somut adımlar atmak.


Platformumuz, şeffaf ve katılımcı yapısıyla halkımızın her kesiminden insanı kucaklamayı hedeflemektedir.


Tüm fikir ve önerilerin değerlendirilmesi, ortak bir çözüm yolunun belirlenmesi ve insanlarımızın eşit şekilde hizmet almasının sağlanması için çalışacağız.Göksun Gençleri Platformu olarak, bu ortak hedefe ulaşmak için tüm ilçe ve köy halkımızı, sivil toplum örgütlerini, esnafları, kooperatifleri ve Göksun dostlarını harekete geçmeye, bizimle birlikte çalışmaya davet ediyoruz.


Hepinizin katkısıyla, Göksun ilçesinin yeniden mutlu, huzurlu ve bereketli bir bölge olmasını sağlayacağımıza inanıyoruz


Bu bildiriyle birlikte, platformumuzun kuruluşunu duyuruyor ve tüm Göksun halkına sesleniyoruz:

Yaralarımızı dayanışma ile saracağız! Birlikte güçlüyüz, birlikte başaracağız!


@goksungencleri


Ali Taha ÇİÇEK

Nilay ATEŞOĞULLARI

Sinem ATEŞOĞULLARI ÜLKER

Emre ELBİSTAN

Altan SEL


09/03/2023
Son Yazılar

Hepsini Gör

Commentaires


bottom of page